تبلیغات
شهداء سخوید - وصیت و زندگینامه شهید سید مهدی امام

امروز:

وصیت نامه شهید سید مهدی امام

1071930سید مهدی امام
بسم الله الرحمن االرحیم
((ولاتحسین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء ربهم یرزقون
مپنداریدکسانی که در راه خدا شهید شده اند مرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا شان روزی می خورند))
بنام پاسدار حرمت خون شهداء و در هم کوبنده ستمگران وبا درود و سلام به امام زمان (عج) ونایب بر حقش امام خمینی کبیر . خدمت پدر و مادر عزیزم سلام عرض می کنم ان شالله کهشما پیرو راه حسینی بوده باشید و مانند کوفیان حسین زمان خمینی بت شکن را هرگز تنها نگذاریدو همیشه پشتیبان حق و عدالت بوده باشید من از برای این جبهه آمدم تا شاید بتوانم قسمت کمی از حق خود را نسبت به اسلام و مسلمین انجام دهم این هنگام وقت رزم است باید لباس رزم پوشید و ملبس به لباس مقدس شد که امام فرمودند از دور دست و بازوی شما را که دست خدا بالای آن است می بوسم و بر این بوسه افتخار می کنم باید چنین لباسی پوشید که دشمن نتواند به اسلام ودین  و ناموس ما خیانت کندانشاء الله که در هر کجا که هستید پشتیبان امام ورزمندگان باشید خدمت پدر گرامیم سلام مرا به مادرم و خواهرانم برسان و از طرف من برای من حلالیت بطلب و تمام اقوام و فامیلها را کلا سلام برسان و اگر از من ناراحتی دارند انشالله راضی شوند دیگر عرضی ندارم  خدا نگهدار
شما کتابهایم را هر کدام خواستید یا همش را به برادران طلبه بدهید و بگوئید ازمن راضی باشند و از خواننده کتابها التماس دعا دارم . ضمنا دو سال نماز و روزه حتما برایم بگیرید انشالله یادتان نرود .


والسلام
سید مهدی امام 1365/10/15
  • ==============================
    زندگی نامه

    بسم رب الشهداء و الصدیقین
    طلبه شهید سید مهدی امام
    فرزند سید علی اصغر و فاطمه السادات امام با غبیدی در تاریخ 1349/1/1 در روستای باغبید سخوید از توابع بخش نیر  شهرستان تفت قدم به گیتی نهاد و پیش از رفتن به دبستان قرآن را فرا گرفت . دوره ابتدائی را در زادگاهش طی نموده و جهت تحصیل غلم و تهذیب اخلاق مدت جهار سال در مدرسه مصلی یزد زانوی شاگردی زد .سید مهدی امام که یگانه پسر خانواده بود در انجام فرایض دینی دقتی قابل توجه داشت و  علاقه خاصی به خواندن دعای فرج داشت . او در تابستان 1364 در قالب سپاه حضرت محمد (ص) به جبهه های جنوب عزیمت کرد . شهید امام که بعنوان تک تیرانداز در عملیات کربلای پنج حضور داشت سرانجام در تاریخ 1368/11/1 در منظقه شلمچه بر اثر ترکش به شدت مجروح وبه سعادت شهادت رسید . پیکر این شهید گرانقدر پس از ده سال به زادگاهش منتقل ودر کنار شهدای دیگر در زادگاهش روستای باغبید سخوید بخاک سپرده شد . راهش پاینده و نامش تابنده باد .